Переваги установки вхідних металевих дверей з полімерним покриттям від Аплот

Корисно знати

16.04.2018
3120
Votes: 1754

Переваги установки вхідних металевих дверей з полімерним покриттям

полимерное покрытие цвета графит

Часто виникає необхідність установки вхідних дверей, виконаної з металу для квартири, будинку або офісу. Рішення це, безумовно, правильне.

Для багатьох металева дверна конструкція, перш за все, забезпечує захист власного житла або робочої площі від вторгнення небажаних гостей, випадкових відвідувачів і, природно, грабіжників. Однак гідності металевих дверей тільки захисною функцією не обмежені. Ці двері відмінно захищають приміщення від протягів, шуму та інших незручностей.

У сучасному житті багато хто прагне убезпечити навколишній їхній простір. Це призводить до повсюдної заміні старих дверей новими дверними конструкціями, виконаними з металу. Вибираючи вхідні двері, важливо врахувати кілька параметрів, які гарантують згодом підвищений рівень безпеки не тільки жителям даного приміщення, але і що знаходиться в ньому майну.

Однак установка металевих дверей не завжди проводиться для захисту приміщення. Часто вона виступає додатковим джерелом інформації, що характеризує власника будь-якої квартири, будинку або офісу.

Не так давно надійшли в продаж вхідні двері, вироблені з металу з порошковим напиленням (полімерним покриттям) італійського виробництва, яке виробник "Аплот" став використовувати у всіх своїх дверних конструкціях. Дизайн і якість такого покриття дозволили стрімко завоювати популярність серед безлічі покупців. Важливим аспектом виступає не тільки їх якість і надійність при доступній вартості, але і відмінний зовнішній вигляд. Придбання вхідних дверей, що має двостороннє полімерне покриття, забезпечить її власника практично вічної захистом.

Вхідні двері, створені з металу, з порошковим напиленням відповідають всім існуючим стандартам і вимогам, що пред'являються до них. При їх виробництві застосовують сучасне високотехнологічне обладнання.
Дверні конструкції з порошковим покриттям стійкі до безлічі негативних впливів. Крім того, їх характеризує довгий термін експлуатації. Полімерне покриття двері досить складно пошкодити. При нанесенні будь-яких пошкоджень на полотні з металу проявляється, розплавляючись однорідним шаром, безбарвна емаль, що захищає двері.

Переваги дверних конструкцій з порошковим покриттям

До переваг дверних конструкцій, покритих полімером, можна віднести наступне:

  • широкий вибір відтінків - графітовий, білий або коричневий кольори;
  • тривалий термін експлуатації;
  • високий рівень адгезії;
  • здатність витримати великий температурний діапазон;
  • підвищена стійкість до механічних пошкоджень, а також до органічних розчинників;
  • стійкість до ультрафіолету і численним впливам навколишнього середовища;
  • придатність до установки зовні і всередині будівлі.

Критерії, за якими здійснюють вибір двері

Краще, якщо обрані двері матимуть два замки, це підвищить рівень її надійності. Рекомендовано вибирати замки з абсолютно різними системами. Якщо ж дверна конструкція оснащена замками одного типу, необхідно подбати, щоб виробництво їх було по-різному. Ніколи не потрібно встановлювати на металеві двері замок, який представляє собою засувку, так як він може викликати неприємну ситуацію в самий невідповідний момент.

Для підвищення рівня безпеки необхідна установка додаткових деталей, таких як вічко, якісні замки і петлі. Вибираючи дверне вічко, необхідно визначитися, чи важливий для вас великий кут огляду або достатнім буде менший огляд.

Для більшої зручності внутрішня частина дверної конструкції обладнується тепло- і звукоізоляцією. Це забезпечує не тільки тишу і спокій, а й дозволяє зберегти тепло. Найчастіше в якості наповнювача використовують мінеральну вату, вона слабо нагрівається, стійка до спалахів і є екологічною.

Петлі для установки металевих дверей повинні мати загартований опорний кульку або підшипник. Це запобіжить стирання дверних петель і просідання всієї дверної конструкції, позбавить власників двері від скрипу, заощадить кількість мастила і збільшить термін експлуатації. Кількість встановлюваних петель залежить від загальної ваги двері. Наприклад, коли вага двері 70-90 кг, досить двох петель.

Установка

Металеві двері з полімерним покриттям встановлюється, як і будь-яка інша, за один день.