Переваги вхідних вуличних ПВХ дверей над металевими з МДФ

Корисно знати

23.11.2018
6227
Votes: 1372

Переваги вхідних металопластикових дверей в будинок

Часто ми чуємо від клієнтів «хочу металеві вхідні двері в будинок з вологостійким мдф», або ж «металеві двері зовні метал, зсередини мдф», але не всі розуміють мінуси подальшої експлуатації використання таких дверей для вулиці. В основному всі виробники дають гарантію на такі вуличні металеві двері до 3 років.

Чи не для нікого не секрет, що вже в країнах Європи давно використовуються або металопластикові вхідні двері в будинок, або преміум сегмент - алюмінієві вхідні двері на вулицю.

 У чому ж переваги вхідних дверей ПВХ для вулиці?

 • Мають максимальними показниками стійкості до зовнішнього середовища - на відміну від металевих мдф дверей, вам не потрібно буде переживати з приводу перепадів температури, прямого попадання сонця і дощу, морозу, думати про установку козирків на дверях. Дані двері мають гарантію 10 років від фабрики і для них непотрібно встановлювати ніяких козирків і вони абсолютно стійкі до погодних умов.
 • Металопластикові вхідні двері в будинок мають найширшим вибором дизайну: можна вибрати двері як глухі, так і зі склопакетами (прозорі, матові, з інкрустацією або піскоструминним малюнком), з декоративними кованими решітками, а також для максимального захисту і показника якості, рекомендуємо звернути вашу увагу на вхідні пвх двері з HPL-панелями, так як вони надають дверям максимальну міцність і в них используеться накладки з нержавіючої сталі).
 • Комбінуйте самі ваші двері - в металопластикових дверях немає обмежень в розмірах, можна виготовити двері як стандартних, так і нестандартних розмірів індивідуально під вас.
 • Товщина металу в профілі може бути від 1,5 мм до 2 мм в залежності від обраної комплектації.
 • Фурнітура - у всіх дверях ми використовуємо петлі, ручки і замки від кращих європейських виробників. Ручки можуть бути як натискного типу, так і довгі ручки «рейки» з замками з кодовою панеллю або ж сканером відбитка пальця, а також LED-підсвіткою. Петлі - в дверях ми використовуємо міцні і надійні 3 петлі, для зручної експлуатації.
 • Тепло і шумоізоляція - вуличні пвх двері мають в рази більшими показниками тепло і шумоізоляції, з ними ви забудь про шум або продування двері.
 • Корозестійкість - на відміну від металевих дверей, наші дверей не поддаються впливу зовнішнього середовища, тому тут ви можете бути впевнені в якості дверей на всі 100%.

Основні недоліки вуличних вхідних металевих дверей з МДФ

 1. Навіть, якщо вам кажуть що МДФ вологостійкий, це все міфи, рано чи пізно він дасть про себе знати.
 2. Вуличні МДФ накладки з плівкою ПВХ так чи інакше боятися різкого перепаду температури, сонця, вологи і дощу. Через якийсь час, накладки втрачають свій зовнішній вигляд, мають властивість здуватися і тріскатися. Щоб уникнути цієї проблеми, ми рекомендуємо вибирати вхідні двері в будинок або, якщо це металеві двері, то з покриттям дверей з керамогранитной плити від фабрики «Aplot», весь метал даних дверей обшитий алюмінієм, або ж вибирати металопластикові та алюмінієві двері.
 3. При різких перепадах температур, в зимовий період можливо продування двері, тресканье ущільнювачів (адже більшість ставлять гумові ущільнювачі сумнівної якості), промерзання металу, від цього виникнуть зайві клопоти по регулюванню двері і заміни ущільнювачів.
 4. Провисання дверей, і подальша необхідність у регулюванні, шляхом залучення майстрів, що викличе додаткові витрати.
 5. Іржа. Всі металеві двері захищені покриттям для вулиці, але при найменшому механічному пошкодженні варто чекати іржі металу.
 6. Обмеження в розмірах. Якщо у вас нестандартні розміри, то в металевих дверях є свої обмеження, в відмінності від пвх і алюмінієвих, в них же доступні двері будь-яких форм і розмірів за побажанням клієнта.

Нижче ви можете ознайомитися з нашими фото дверей, а також відеороликами про вхідних металопластикових та алюмінієвих дверях і вибрати для себе двері, які найбільше підходять саме вам.

Замок зі сканером відбитка пальця в вхідних металопластикових дверях з HPL-панелями

 

Сканер відбитка пальця + ручка з LED-підсвіткою в алюмінієвих дверях

 

Алюмінієві панельні двері з піскоструйним малюнком і нержавіючим молдингом

У двері використовують:квадратна нержавіюча ручка з підсвічуванням,
сканер пальця в стулці,
роликові петлі,
термопоріг 20 мм,
замок компанії Fuhr - Multisafe Automat (Німеччина)

Замок FUHR MULTISAFE AUTOMAT (Германия) с магнитной системой в металлопластиковых дверях


Особливості:

Міцні металеві ригелі висуваються на 20 мм в трьох місцях, і спрацьовують за допомогою магнітних контактів автоматично при закритті.

"Захищає від" зворотного тиску "завдяки якісному притиску по периметру замкової частини стулки.

Запобігає деформації двері, тому що двері були завжди закриті в декількох точках.

Максимальний комфорт при автоматичному закритті (не потрібно піднімати ручку вгору.

Встановлюється в одинарні та штульпові двері (рекомендуємо з штульпом компанії Fuhr).

Огляд на вхідні металопластикові двері