Aplot.ua на міжнародній виставці Interbuildexpo 2018

Новини компанії

15.04.2018
1399
Votes: 1442

презентация новой коллекции дверей аплот 2018

Компанія Aplot, одна з лідерів-виробників дверного ринку представила нову колекцію вхідних дверей на міжнародній виставці Interbuildexpo 2018З 20 по 23 березня в м.Київ пройшла Найбільша будівельна виставка України Inter Build Expo 2018 у якій прннялі участь більше 25 000 професійних відвідувачів практично з усіх регіонів України та зарубіжних країн.
На виставці були представлені вхідні двері Аплот, зроблені на новейшом европейском обладнанні, аналога якому в Україні немає.

Були представлені вхідні двері в квартиру на будь-який смак, будь-то класика або модерн, світлі або темні, з фурнітурою від світових брендів Mottura і Cisa.

металлические двери аплот с каталога 2018

  •  До речі - одне з нововведень на дверному ринку України - це вхідні двері Аплот з прихованими петлями, які нададуть вашим дверям додаткову безпеку і естетичний вигляд.


Вхідні двері для дому з покриттям з керамограніта, з товщиною полотна 106 мм, які повністю устойчевості до погодних умов і забезпечити макимальний захист вашого будинку.

Технічні двері в під'їзд, нежитлові приміщення оформлені в різних варіантах кольорів і іаксессуаров вигляді молдингів з нержавіючої сталі.

Також на виставці були представлені новинки від компанії "Вікна стиль" - металопластикові вхідні двері з кованими решітками і алюмінієві двері з різностороннім дизайном.