Гарантія

Гарантія

Шановні покупці!

Компанія Аплот гарантує високу якість і міцність всієї продукції. Двері, які ми випускаємо, проходять випробування на відповідність технічним вимогам і вогнестійкість. Вся продукція сертифікована, а термін її експлуатації складає 15 років. Зверніть увагу, що при дбайливому використанні наші двері можуть прослужити вам набагато довше заявленого терміну.

Завод повністю бере на себе відповідальність за якість і надійність продукції, що випускається і надає гарантію на двері, а також всі роботи по їх доставці і установці.

Такі гарантії дає тільки виробник. Тому, щоб користуватися якісним гарантійним і післягарантійним обслуговуванням, робіть покупку безпосередньо від заводу, тобто через наш інтернет-магазин.

Умови гарантії

  • термін гарантії від заводу становить 12 місяців з моменту установки дверей;
  • гарантійне обслуговування фурнітури здійснює її виробник.

Зверніть увагу: гарантійний сервіс можливий тільки при наявності неушкодженої металевої шильди виробника, а також паспорта на двері, бланка замовлення і квитанції про оплату.

Гарантійне обслуговування здійснюється, якщо товар використовувався і зберігався відповідно до вимог експлуатації.

Якщо двері встановлені поза приміщенням, рекомендуємо встановити над ними козирьок або навіс для захисту від прямих сонячних променів і атмосферних опадів. Для збереження внутрішніх дверей радимо підтримувати температуру повітря на рівні 18 - 20 ° С, а вологість - близько 40%. Такі параметри знижують ризик утворення конденсату на поверхні і є найкращими.

У яких випадках гарантія не надається

  • ушкодження викликало замерзання мастильних матеріалів або скупчення конденсату на дверному полотні і замках;
  • попадання в дверні замки, циліндри, на фурнітуру будівельного пилу або хімічних речовин;
  • між основним приміщенням і дверима немає сухого прохолодного вхідного тамбура;
  • товар має явні механічні пошкодження;
  • покупець ремонтував виріб самостійно або залучав до ремонту не уповноважених осіб.

Ще раз звертаємо вашу увагу, що гарантійне сервісне обслуговування від виробника доступно для покупців, які замовляють двері без посередників, через інтернет-магазин заводу.

Повернення

Якщо товар придбаний зі складу компанії і не є індивідуально замовленим, тоді, відповідно до ст.9 Закону України "Про захист прав споживачів", споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки.

Увага!

Товар виготовлений за індивідуальним замовленням, замовлений згідно специфікації і Бланку замовлення під клієнта - поверненню та обміну не підлягає.

Бажаємо вам вдалих покупок!